magyarLÁNYOK.net | Vidéki lányok | Szexpartner Budapest
magyarLÁNYOK.net
  1. magyarLÁNYOK.net
  2. Szexapró
oldalak:   <<12346...13 >>

Szex apró Mályi - werti
Mályi
Lányt hölgyet feleséget. Most egy 1 órán belül? Többit emailban
werti
Kategória: Úr keres Hölgyet
Címben említett partnert keresek. Utazni tudok anyagi oké! Részletek privátban vagy email.Diszkréció adott elvárt.

Említsd meg kérlek hogy a magyarlányok.net-en láttad a hirdetésemet!
E-mail: email werti
Utolsó módosítás: 2025.08.01
Miskolc
Erotika szex massage
Bűnvadász?
Kategória: Úr keres Hölgyet
Kellemes időtöltésre keresek hölgyet, szivesen kényeztetlek ha azt szeretnéd 40 éves korig.Akár anyagi támogatással is. Írj privát üzenetet mindent megbeszélünk

Említsd meg kérlek hogy a magyarlányok.net-en láttad a hirdetésemet!
Utolsó módosítás: 2025.08.01
Budapest IX. ker.
Kényeztetés!
norbi02
Kategória: Úr keres Hölgyet
Sziasztok!
Lányokat idősebb hölgyeket keresek kamera szexre ha ki szeretnèd próbálni
Csak jelentkezz!
Hívj vagy írj emailt vagy wacap!

Említsd meg kérlek hogy a magyarlányok.net-en láttad a hirdetésemet!
Telefon: +36704019726
E-mail: email norbi02
Utolsó módosítás: 2025.07.31
Szex apró Budapest V. ker. - Burhard Noel
Budapest V. ker.
Szex Isten
Burhard Noel
Kategória: Úr keres Hölgyet
Imádom a forró öleléseket, csókokat, a hosszú, kemény dugásokat és mesteri a puncinyalásom.

Magányos vagy? Titkos kalandot keresel? Kielégítésre vágysz? Nem jöttek be a partnerkereső oldalak? Olyat szeretnél kipróbálni, amit eddig nem tudtál? Otthon nem kapod meg, ami jár neked? Ha igen a válaszod, akkor engem keresel.

Amikor találkozunk, akkor hosszas ölelkezés és csókcsata után egyenként lefejtem rólad ruháid, majd meztelen tested végig lehelem csókjaimmal, egyetlenegy porcikádat sem kihagyva. Ezek után kinyalom a puncidat, majd beléd hatolok ott ahol szeretnéd, hogy nagyon hosszan és keményen megdugjalak.

Érdemes tudnod rólam, hogy nagyon sokáig bírom az ágyban, imádom keményen megdugni a lányt, jó alaposan az élvezésig nyalom a puncit és több menetre elég mindig a férfierőm.

Lehetőségek nálam:

ALAP RANDI:

SOS-PUNCINYALÁS: a punci finom és alapos kinyalása és ujjazása orgazmusig

EROTIKUS MASSZÁZS: egész test átmasszírozása és simogatása határozottan, de sok gyöngédséggel, végén puncinyalással és ujjazással orgazmusig juttatás

FÉL ÓRÁS SZEX: Csók, hosszas és finom puncinyalás, kölcsönös francia, ujjazás, aktus.

1 ÓRÁS SZEX: Csók, erotikus masszázs, hosszas és finom puncinyalás, kölcsönös francia, ujjazás, aktus, ha külön kéred akkor popóizgatás is.

ANÁL LEHETŐSÉG: Popsi szexet kipróbálni vagy megtanulni akaró lánynak. Nagy tapasztalattal rendelkezem a popsi szexben. Imádom a női popsit izgatni nyelvvel vagy ujjal, és szeretem meg is a dugni a lány feneket. Tudom, hogy sok lány fantáziál erről, de sokaknál az első próbálkozás a tapasztalatlan partner miatt rosszul és fájdalmasan sikerül és örökre felhagynak vele. Ha Te is szeretnéd kipróbálni milyen a jó popsi szex, akkor nagyon szívesen megmutatom neked.

FEJLESZTŐ-SEGÍTŐ LEHETŐSÉGEK

SZEXTANÍTÁS: Lány megtanítása gyakorlati módszerekre, fogásokra, hogyan tudja és hányféleképpen tudja kielégíteni a férfit, hogy szexistennőnek tartsák az ágyban

SZEXÖNISMERET: Lány rávezetése, megtanítása arra, hogyan legjobb számára a szex, hogyan tud eljutni az orgazmusig

SZEXTERÁPIA: a múltban történt rossz szexuális élmények feldolgoztatása, a lelki gátak áttörése gyakorlati szexterápiával

SZÜZESSÉGELVÉTEL: kellemes első szexuális élmény biztosítása fájdalommentesen

KEZDŐ LÁNYNAK BEHATOLÁS NÉLKÜLI SZEX: Ha még szűz lány vagy, és nem is szeretnéd egyelőre elveszíteni a szüzességed, de szeretnéd kipróbálni milyen az, amikor egy férfival csókolózol az ágyban összebújva, és ő kezével izgatja a csiklódat és kinyalja a puncidat, akkor keress meg engem. Nagyon tapasztalattal és örömmel mutatom meg neked a szexuális élet előszobáját, anélkül hogy behatolnék és elvenném a szüzességed. Csak csókolózás, petting és puncinyalás lesz műsoron.



VAGINIZMUS KIKEZELÉSE: Vaginizmusban szenvedő lánynak segítség a tünetek enyhítésében, és előre meghatározott edzésterv alapján kikezelése ebből az állapotból.

BESZÉLGETŐS TALÁLKOZÓ: Bármilyen szexuális elfojtás és probléma, rossz élmény lelki feldolgozásának támogatása baráti jellegű beszélgetés során.

KÜLÖNLEGES ÉLMÉNYEK

BDSM LEHETŐSÉG: Kipróbálhatod milyen az uralkodó Domina szerep, vagy te is lehetsz alárendelt, ha arra vágysz.

LÁNYOS BULIHOZ CSATLAKOZÁS: több lány, barátnők kielégítése, lánybúcsún is

SZÜLETÉSNAPI MEGLEPETÉS: feleség, barátnő számára meglepetésszex születésnap vagy egyéb jeles napok alkalmából a kedvese kérésére

RANDISZEX: Közös lehetőségen való részvétel után (pl. vacsora, múzeum, kiállítás, színház, mozi, kirándulás, céges buli, stb.) együtt ágyba bújjunk, és szexelünk mint egy jól sikerült első randi végén.

SZERETŐI KAPCSOLAT: Csak törzsvendégek számára nyitott ez a lehetőség! Fix időre korlátlan számú szexuális együttlét és közösen szabadidős programokon való részvétel.

Ha felkeltettem benned a vágyat, akkor ne habozz, keress meg! Hívj vagy írj ide smst, vagy Viber, vagy Whatsapp, vagy Telegram, vagy Signal, vagy Skype, vagy Snapchat üzenetet 06306157295-es számra.

Ha nem érsz el telefonon, akkor írj vagy smsben, úgy jobban elérhető vagyok.

Ha szeretnéd, akkor kérésedre a popsidat is kényeztethetem. Szüzesség elvételt is szívesen vállalok, nagy tapasztalatom van már benne.

Számomra nagyon fontos a higénia és maximális diszkréciót is biztosítok.

A találkozó lehet nálam is Budapesten 9 kerület



Említsd meg kérlek hogy a magyarlányok.net-en láttad a hirdetésemet!
Telefon: +36307892534
Utolsó módosítás: 2025.07.31
Miskolc
Sex
Csaba51
Kategória: Úr keres Hölgyet
Ma estére keresem hölgy társaságát.
Írj üzenetet ha érdekel részleteket megbeszéljük.

Említsd meg kérlek hogy a magyarlányok.net-en láttad a hirdetésemet!
Utolsó módosítás: 2025.07.31
Miskolc
Ha magadra ismersz irj
miskolci89
Kategória: Úr keres Hölgyet
Sziasztok. Miskolci magyar srác vagyok. Olyan hölgyet keresnék aki vállal éjszakát.Ár megbeszelés alapján. Miskolc és Környékéről!!!helyem van! Ha magadra ismersz kérlek jelentkezz, és a többit megbeszéljük .Szép napot, puszi what's app:06304947558
Esetleg ha valaki tud ilyen hirdetőt kérem ne tartsa magában.

Említsd meg kérlek hogy a magyarlányok.net-en láttad a hirdetésemet!
E-mail: email miskolci89
Utolsó módosítás: 2025.07.31
Komárom
Legénybúcsú
steve91
Kategória: Úr keres Hölgyet
Sziasztok,

Fiatal, dekoratív (lehetőleg nagyobb cicis, de nem kimondott feltétel, viszont az ünnepelt azt szereti ? ) átlagos vagy vékonyabb testalkatú lányt vagy lány párt keresek augusztus végére-szeptember elejére (pontos dátum szervezés alatt) legénybúcsúra. Semmi vadulás, mindent a szemnek alapon. Ha van barátnőd még jobb smile Várom a jelentkezésed itt vagy mailben.

Említsd meg kérlek hogy a magyarlányok.net-en láttad a hirdetésemet!
E-mail: email steve91
Utolsó módosítás: 2025.07.31
Szex apró Miskolc - Atis000
Miskolc
Anál kedvelö Nő előny
Atis000
Kategória: Úr keres Hölgyet
Teljesen ANYAGIAKATÓL mentes csak élvezetböl.olyan nőt vagy párt keresek aki szereti az ANÁLT vagy akár kicsit extrémebb dolgokat is.Érett nő előnybe Borsodba Edelény, Miskolc, Barcika.Diszkrecio adott elvárt van .Anál és Punci Fisting DE CSAK NŐVEL PASI NEM!! Viber egyeztetés után fotó csere kamusok pasik nem köszönöm.06705972541 Viber
48 vagyok 20/5 méret ha felkelttetem érdeklődésed írj ha komolyan gondolod csak akkor írj.

Említsd meg kérlek hogy a magyarlányok.net-en láttad a hirdetésemet!
Utolsó módosítás: 2025.07.30
Budapest XIII. ker.
Tanulnék
prox22
Kategória: Úr keres Hölgyet
Kevés tapasztalattal rendelkező, harmincas srác keres olyan lányt (párt nem), aki türelmes, megértő, és megtanítana néhány dolgot. Megegyezés szerint, idősebb kor nem feltétlenül kizáró ok.

Említsd meg kérlek hogy a magyarlányok.net-en láttad a hirdetésemet!
Utolsó módosítás: 2025.07.30
Budapest XI. ker.
Lányt támogatnék
peti72
Kategória: Úr keres Hölgyet
Szia.
Ha szeretnél egy jobb életet magadnak, szeretnél jobb körülmények között élni, Szeretsz utazni, szeretsz wellnesselni szereted a tengert, elmúltál 18 éves csinos ápolt aranyos, kedves lány vagy
És mindenképp hosszú távra gondolkodj. Írj köszi


Említsd meg kérlek hogy a magyarlányok.net-en láttad a hirdetésemet!
E-mail: email peti72
Utolsó módosítás: 2025.07.30

oldalak:   <<12346...13 >>


add fel ingyen erotikus apróhirdetésed most

A magyarLÁNYOK.net szexpartner kereső Magyarország egyik leglátogatottabb erotikus társkereső hirdető oldala, ahol rengeteg magyar szexmunkás keresi szponzorát. Budapesti szexpartnerek és vidéki nagyvárosok szexpartnerei is megtalálhatóak itt olyan városokban, mint Miskolc, Nyíregyháza, Eger, Debrecen és sok más. Budapesti szexpartnereink elérhetőek minden kerületben és az itt található szexpartner hirdetések valósak, így a lányok bármikor elérhetőek számodra. Ha pedig erotikus munka érdekel Magyarországon vagy külföldön akkor a red-life.net oldalon találod az összes ellenőrzött és biztonságos erotikus munkát. Heteroszexuális és meleg férfiak, fiúk is elérhetőek olyan szexpartnerre vágyó uraknak, akik nem lányokat keresnek. Transzik, azaz transfesztiták is népszerűek manapság, így a magyar transzikat itt megtalálod. Szexapró funkciót is kínálunk, azaz apróhirdetésként beküldheted a szexpartner hirdetésedet, illetve a fórumban érdekes és friss híreket, véleményeket is találhatsz!

Fórum
Hirdetés feladás

Ügyfélszolgálat

Friss képek

ÁSZF
Budapesti lányok
Budapest I. ker.
Budapest II. ker.
Budapest III. ker.
Budapest IV. ker.
Budapest IX. ker.
Budapest V. ker.
Budapest VI. ker.
Budapest VII. ker.
Budapest VIII. ker.
Budapest X. ker.
Budapest XI. ker.
Budapest XII. ker.
Budapest XIII. ker.
Budapest XIV. ker.
Budapest XIX. ker.
Budapest XV. ker.
Budapest XVI. ker.
Budapest XVII. ker.
Budapest XVIII. ker.
Budapest XX. ker.
Budapest XXI. ker.
Budapest XXII. ker.
Budapest XXIII. ker.

Vidéki lányok

Abaújkér
Abony
Ajka
Álmosd
Baja
Baktalórántháza
BALATON-PARTI VÁROSOK
Balatonfűzfő
Békéscsaba
Berettyóújfalu
Csajág
Debrecen
Demjén
Dunaújváros
Eger
Egerszalók
Esztergom
Fehérgyarmat
Füzesabony
Gödöllő
Gyöngyös
Győr
Gyula
Hajdúhadház
Hajdúsámson
Hajdúszoboszló
Hatvan
Hévíz
Hódmezővásárhely
Jászberény
Kaposvár
Kapuvár
Kazincbarcika
Kecskemét
Keszthely
Kiskunfélegyháza
Kiskunhalas
Kisvárda
Komárom
Körmend
Mátészalka
Mezőcsát
Mezőkövesd
Miskolc
Monor
Mosonmagyaróvár
Nagykanizsa
Nyíracsád
Nyírbátor
Nyíregyháza
Nyírmada
Ófehértó
Orosháza
Ózd
Paks
Pápa
Pécs
Polgár
Püspökladány
Ráckeve
Ramocsaháza
Salgótarján
Sárospatak
Sárvár
Siófok
Sopron
Sümeg
Szarvas
Szeged
Székesfehérvár
Szekszárd
Szerencs
Szolnok
Szombathely
Tállya
Tápióbicske
Tapolca
Tarnaméra
Tatabánya
Tiszafüred
Tiszaújváros
Tokaj
Tököl
Várpalota
Veszprém
Záhony
Zalaegerszeg

Szexpartner kereső

ESCORT LÁNYOK

Szexapró


Fiúk
Párok
Transzik
ÉLŐ SZEX WEBCAM CHAT ingyen
Virtuális pornó és szex
SZEX VIDEÓK
Internetes SZEX Játékok
Partnereink


magyar LÁNYOK Network: miskolci lányok | nyíregyházi lányok | budapesti lányok | debreceni lányok | egri lányok