Helló!
Nem tudja valaki,hogy régebben az Észak-Kiliánban dolgozó Sindyke szokott még Miskolcon
nyomulni?
8 hozzászólás
nemezis31:
Ez engem is érdekelne.
2018.03.29. 19:33
drgdsh:
A nagy szilikonmellű nimfomán szőkére gondolsz?
2018.03.31. 21:48
(Megszűnt felhasználó):
szerintem arra a magas extra vékony sindy - re gondol. pici cici,hatalmas kemény bimbókkal!!!
2018.03.31. 22:48
Johnny G:
Sindyke Lauraaaa testi lelki barátnője volt Mióta a nagy szerelemben el van veszve Lauraaa,azóta nincs Sindyke.
2018.04.01. 20:25
drgdsh:
Lauraaa egy haverommal van , nem szándékozik visszatérni
2018.04.01. 21:25
nemezis31:
Hát ez az, amit sokan sajnálunk. A miskolci felhozatal, finoman szólva is gyalázatos, tisztelet a kivételnek. De örülök hogy "jó útra tért".
2018.04.01. 21:36
N. Gábor:
És most sem?
2019.11.13. 19:50
karl01:
Sindyke visszatérhetne, mert Ő kimaradt anno.
Kíváncsian várom visszatér-e...
2019.12.09. 17:06
2019.11.09. 18:41
(Megszűnt felhasználó)
#21862
Tisztelt férfi társaim!
Szerintem ismertek, nem vagyok manager!
Be kell valljam a vágy és a kíváncsiság nagy úr!
Meglátogattam Bella22 -t!
Nem csalódtam a képek alapján!
Persze mindenkinek másak az elvárásai, mindenkinek más az esete, de Bella gyönyörű nő!
Csodálatos test, és ehhez szép arc is társul! Nem véletlenül annyi az ár, amennyi!
Mivel sokunknak az is számít, hogy azért beszélgetni is lehessen egy lánnyal, azoknak is tetszeni fog!
Ha tehetitek látogassátok meg, szerintem senki nem fog csalódni!
8 hozzászólás
(Megszűnt felhasználó):
Szia meg lehet kérdezni merre rendel Bella22? Köszönöm pm. is jó!
2019.11.09. 23:02
Nikosz :
Teljesen hitelesnek gondolom a beszámolót!
2019.11.10. 04:44
aciduzzu:
és mennyi az annyi?
2019.11.10. 18:38
ati31:
Ez most komoly?
2019.11.12. 03:18
Tomika0812:
Lehethogy jó és aranyos .kiválo szolgáltató de ez akkoris rengeteg.ezután mindenki ennyiért akar majd dolgozni.pedig a 90% a csak 5000 ft os szolgáltató
2019.11.12. 07:51
Nikosz :
Még annyi sem!
2019.11.12. 08:20
karl01:
Hú, köszönet ezért a beszámolóért.
Szemezgettem már Bella hirdetésével.
Pacsi!
2019.11.28. 17:51
Dongó42:
Köszönjük beszámolót.
2019.12.09. 16:40
2019.11.28. 04:23
hamvas14
#21987
Jazmine...tud róla valaki mesélni. Előre is köszönöm.
8 hozzászólás
(Megszűnt felhasználó):
Én is örülnek egy friss beszámolónak
2019.11.28. 06:36
(Megszűnt felhasználó):
KB két hónapja voltam nála, talán még frissnek mondható..
Szóval Ő az a lány, akit már rég terveztem meglátogatni, de valahogy nem jött össze sokáig. Vagy nem értem el, vagy ha aktuális volt a dolog számomra akkor volt olyan akire jobban kíváncsi voltam, vagy mentem egy jól bevált valakihez... szóval váratott magára a találka, de végül összejött.
A képeket látván túl soványnak gondoltam, de nem az. Pont jó. Nincs nagy cici, de nekem bejön az ilyen alkat. Popsi nagyon rendben van, a bőre nagyon kellemes, arc is ok, szóval összességében ok a lány.
Az együttlét már nem ennyire pozitív. Nem lehet egy rosz szavam se, mindent megcsinált amit kértem, korrekt, csak kicsit gépiesnek tűnt. Nem volt egyetlen mosoly sem. Nyilván mindenkinek lehet rosz napja, lehet hogy épp neki is az volt, szóval távol álljon tőlem hogy "lehúzzam", csak nem volt 100-as. De lehet hogy azért a pici hiányérzet, mert rutinos "vadászként" már az alja teljesen kerülendő számomra, és volt pár olyan lány, aki nagyon magasra tette a lécet.
Szóval egy szónak is száz a vége, ajánlott, talán egyszer én is visszamegyek, és ha a hozzáállása rendben lesz, akkor egy szuper visazajárós típus lesz
Ja! Az árai is rendben vannak, átalg miskolci árakat kér.
Remélem tudtam segíteni
2019.11.29. 01:09
Nikosz :
Shot80! Lehet alapozni a beszámolódra. Teljesen korrekt, őszinte, igaz, az összefoglalód!
2019.11.29. 05:14
hamvas14:
Àr az ósszegben mennyi, nem tudom, mi a miskolci átlag.
2019.11.29. 07:19
Nikosz :
Neharagudjatok, én csak elismertem Shot80- nak a beszámolóját, mert minden mondata a valóságot tükrözi. Erre, az értelmi fogyatékosok a nevemet meglátva lepontoztak. Gratulálok!
2019.11.29. 08:17
(Megszűnt felhasználó):
Köszi a beszámolót.
2019.11.29. 09:55
Máté1990:
Én is meg tudom erősíteni, amit shot80 mondott. Amikor voltam nála, még volt kölcsönös francia és csók is az alapban, most már az sincs. Szóval lehet, hogy az ára nem változott, de a csomag tartalma csökkent.
2019.12.03. 17:06
karl01:
Köszi Shot MT a Jazmine beszámolót!
Pacsi
2019.12.09. 16:21
2019.12.06. 10:14
Szinissa
#22056
Halihoo.
Képei alapján Loretta(állandóan más szám)-val akartam eltölteni egy kis időt. Telefonban nem tünt bunkónak sőt meglepően normális volt. Lebeszeltük a találkát majd visszahivott, hogy egy állandó vendége jönne és tegyük át máskorra. Van ilyen, nem probléma habár a háttérben egy himnemű egyed dumált közben.
2 nap múlva hivtam hogy ráér-e illetve mikor. Mivel Lyukót nem ismerem és nem is akartam a putrik között barangolni ezért megbeszéltük a találkát az Újgyőri főtéren. Kérdeztem hogy jó lesz-e 1 óra múlva vagy inkább később. Válasza, igen 1 óra mulva szuper és hivjam még ha Miskolcra érek. Fél órával előtte ismét hivtam hogy biztos legyen. Közölte hogy tutira ott lesz.
Extra 3/4 órát vártam rá de nem jött. Igy letiltottam meg a számát is. Legközelebb talán egy órát kap fizetésként.
3 hozzászólás
N. Gábor:
Jobb ha kihagyod, szintén egy büdös RETEK !
2019.12.06. 10:57
baszos22:
Szia szinissa nem tudodom miert irod aszt hogy nem vagyok ot ha megbeszejuk nagyon sok venedegem van es ha en meg beszelelem valakivel akor ot is vagyok szoval nem hiszem hogy megbeszeltuk volna vagy pont forditva volt es te nem voltal ot de mindegy nem erdekel ki mit gondol aki ismer az tudja
2019.12.09. 06:22
Szinissa:
Hogy megérkeztél-e 3/4 óra elteltével azt nem tudom és nem is érdekel, de hogy nem voltál ott időben és a következő 3/4 órában sem az biztos. Javaslom neked az órák tanulmányozását. Neked kellene amúgy ködbért fizetned.
2019.12.09. 10:52
2019.12.09. 10:29
(Megszűnt felhasználó)
#22090
Evelyn35-nél járt már valaki? A képeken ízléses, formás alakja van.
2019.12.08. 11:51
(Megszűnt felhasználó)
#22077
Alicenak milyen tarifái vannak?
1 hozzászólás
érdek-lődés:
Uccso infom rola,fél óra 8e, többszöri élvezéssel. Órabére 15e
2019.12.08. 16:14
2019.12.08. 11:46
karmester
#22076
Zsaklinról tud valaki valami pozitívat írni mostanság?
2 hozzászólás
karmester:
Barbi019
2019.12.08. 12:06
(Megszűnt felhasználó):
Nem változott. Továbbra is ugyanolyan h...e mint volt.
2019.12.08. 12:48
2019.12.08. 08:02
lacikkk
#22075
Sziasztok. Hajnirol valakinek tapasztalat?
2019.12.07. 15:55
(Megszűnt felhasználó)
#22068
Selby ! Rosszkor keresték, este hívj!
1 hozzászólás
(Megszűnt felhasználó):
Oszt hogy? A 112.a számod? Nehéz eset vagy.holnap reggel végzek.10 ig megtalálod a kocsim a parkolóba. Nyitva van.
2019.12.07. 20:14
2019.12.06. 20:24
prince
#22060
Sziasztok! Ritkán írok ide de most megteszem! Kifizetem a fél órát az Eperszemnél járt ,Úrnak, egy kérésem van: kérjen itt bocsánatot a Hölgytől! A pénzt személyesen szeretném neki átadni.
Nem Manager vagyok!
8 hozzászólás
N. Gábor:
Úrnak? Nehogy pénzt adj ennek az igénytelen büdös nyomoréknak....!
2019.12.06. 21:51
Karesz99:
:-D Ekkora baromságot!
2019.12.07. 02:45
Tomika0812:
A villanyszámláját esetleg nemfizetnéd ki?
2019.12.07. 08:23
(Megszűnt felhasználó):
Engem is befizethetnél fél órára! Bocsánatot kérek bárkitől, ha ezen múlik!
2019.12.07. 09:03
N. Gábor:
Melyik fasszopónak nem tetszik amit írtam?
2019.12.07. 09:50
Tomika0812:
Lehet azoknak akiket zavar.hogy nemtudsz kulturáltan irni a fórúmra.
2019.12.07. 13:01
Máté1990:
Úgy látom Eperszemnél már pénzvisszafizetési garancia is van.
2019.12.07. 14:50
N. Gábor:
Jól van, akkor bocsánatot kérek. Szopjanak le.
2019.12.07. 16:34
2019.12.05. 23:18
(Megszűnt felhasználó)
#22055
Ati.olvasd el érdek 24.hozzászólását.
2019.12.03. 15:00
(Megszűnt felhasználó)
#22045
Laura47-nél járt már valaki?
1 hozzászólás
myati:
Rá én is kiváncsi lennék, mert szemezgetek vele
2019.12.05. 06:04
2019.12.04. 07:42
(Megszűnt felhasználó)
#22049
Daniella (29) : " Nagyon sok szeretettel minden kedves úri éber hivassát "
1 hozzászólás
Nikosz :
Humorodnál vagy elnök úr!
2019.12.04. 08:04
2019.11.15. 20:01
bobi
#21922
Jeszi18 kicsabitott a tapolcai elágba a semminek,hivom erre kinyomja facnak hirdet.
1 hozzászólás
Máté1990:
Emlékszem az volt írva az adatlapjára, hogy gumi nélkül is vállal aktust, vicces hogy ennyien érdeklődnek iránta.
2019.12.03. 17:12
2019.12.03. 16:57
bobi
#22046
Zsófi40 próbálta már valaki?
2019.12.03. 13:43
(Megszűnt felhasználó)
#22044
Sziasztok az Ati körül zudtok valami normalisat???
2019.12.03. 03:59
ati31
#22041
Sziasztok Laura38-ról szeretnek vélenyt kérn hogy milyen szolgáltat.ó
2019.11.30. 11:13
(Megszűnt felhasználó)
#22013
Jó lenne hallani eperkét is.
4 hozzászólás
(Megszűnt felhasználó):
Mert azért ő régi , kuncsaft megtartó motoros!
2019.11.30. 11:15
N. Gábor:
Tele élvezett gumival akartad dugni 27percig? :O
2019.12.01. 07:24
(Megszűnt felhasználó):
heló gábor. gondolom ezt nem nekem írtad?
2019.12.01. 23:10
N. Gábor:
Bocs, rossz helyre ment.....
2019.12.02. 06:32
2019.12.01. 01:58
gabic001
#22024
Sziasztok. Van még megbizató lány Miskolcon? Ha valaki esetleg ismer megbizható hirdetőt irna privátba? Előre is köszi!
2019.11.30. 23:46
(Megszűnt felhasználó)
#22019
sziasztok csajok! itt Miskolcon ti nem tartatok BLACK - FRIDAY hétvégét???????? írj rám !!!!
2019.11.22. 08:05
Sinus
#21948
Tecla új képei elég tetszetősek. Most neki van az oldlon a legjobb feneke és combja hátulról. Kedvet is kaptam hozzá és lebonyolituttunk egy tartalmas együttlétet.
9 hozzászólás
(Megszűnt felhasználó):
És mi a véleményed róla?
2019.11.23. 07:46
ati31:
Tecla egy olyan lány az oldalon aki minden téren kielégit. Mindig örömel vagyok vele(lakás híján edig a f.bárányban).Remélem szerdán megint megtehetem .
2019.11.25. 22:58
(Megszűnt felhasználó):
hát fiúk szerintem azért van itt jobb hátsó fertály is!!!!!!! az öreg popót akarok tudna mesélni.. a hétvégén sikerült együtt söröznöm vele. pl: vani-ra emlékszik még valaki? na ilyen csajokról elmélkedtünk,és ki veséztük a mostaniakat is. egy új csajhoz képes 100-150 km is kocsikázni. de mostLÉNA 09 a befutó nála ,pedig ez a csaj több mint 250km re van. kezdem irigyelni.
2019.11.25. 23:40
ati31:
Igen van jobb hatsójú hölgy de az vagy nem vállal popót vagy peddig gyenge teljesítményt nyújt az ágyban. Magyararul meg mondva egy fa darab .
2019.11.26. 07:30
Nikosz :
A szexaprón hírdet egy Vani nevezetű lány! Azt írja, hogy a " matropolix"-nál lehet őt megtalálni.
2019.11.27. 01:02
(Megszűnt felhasználó):
Ez a vani nem ugyan az! De ő is sorra kerül.
2019.11.27. 09:46
(Megszűnt felhasználó):
Heló.az tény hogy jó teste van, de PL: nekem loretta fotói jobban bejöttek.lehet hogy vékony de szép a haja és az arca. Sajnos még nem volt hozzá szerencsém.
2019.11.28. 09:21
(Megszűnt felhasználó):
Elég fura izlésed van, mert az oldalon sok lány megelőzi.
2019.11.28. 21:40
(Megszűnt felhasználó):
Kaboska. Igazad lenne.....de csak fotók alapján. És mikor ajtót nyitnak??? Sokan döbbentek már!!! Köztük én is!!!
2019.11.29. 13:05
2019.11.28. 05:22
lopikula
#21988
Lilláról vélemények,tapasztalatok?
4 hozzászólás
(Megszűnt felhasználó):
Szia. Lilla egyenlő Erika. Szerintem jó választás. Kedves. Igyekszik a kedvedben járni. Régen voltam már. De ugyanakkor elégedetten távoztam.
2019.11.28. 07:36
Nikosz :
Vannak íratlan szabályok! Ha úgy is gondolod, hogy Lilla egyenlő Erikával, akkor ezt privátban írd meg! Egyébként nem egyenlő!
2019.11.28. 08:14
(Megszűnt felhasználó):
Akkor bocsánatot kérek..
2019.11.28. 13:11
tomiboy81:
Erika=Lilla , teljesen oké!
2019.11.28. 16:45
2019.11.28. 15:25
premvadasz007
#21998
Leticiáról tudnátok nekem valami véleményt mondani? Köszi előre is!
2019.11.25. 21:49
(Megszűnt felhasználó)
#21966
Sziasztok! Elmúlt 2 hétben sikerült meglátogatnom néhány fiatal hirdetőt. Gondoltam írok a hölgyek hozzáállásáról egy rövid beszámolót.
- DIANA123 valóban új lány nagyon kedves végig figyel a vendégre. Baratnő feeling. Ajánlott kategória!
- SOPIA20 telefonba kedves volt (adatlapján írt dolgokat nem vállalja) óranézegetős és nagyon passzív a hozzáállása. Telefon végig csörög, siettet... Nagy csalódás volt... Kerülendő!
- JESZI18 folyton kinyomja a telefont. 1x sikerült beszélni vele elküldött egy címre aztán ismét kinyomta. Kerülendő!
- LINA megtévesztő képek ill képeken nem Ő van. Szolgáltatását átlagosnak mondanám.
Meg kell nézni az arcvonásait. Számomra egyértelmű a származása.
2019.11.27. 16:25
(Megszűnt felhasználó):
Köszönjük a korrekt és tanulságos beszámolót.
Sopia20 tervben volt, de már nem te vagy az első aki "lehúzta", úgyhogy innentől kézenfekvő hogy nem próbálkozom nála.
2019.11.27. 17:29
puncivadasz1:
Új magyar
2019.11.27. 19:46
karl01:
Köszönet a friss beszámolókért!
Pacsi!
2019.11.28. 14:34
2019.11.28. 08:09
(Megszűnt felhasználó)
#21992
Eysan-ról tudtok valamit,mert azt írja,hogy "magyarán" egy török szappanoperából.
A magyarLÁNYOK.net szexpartner kereső Magyarország egyik leglátogatottabb erotikus társkereső hirdető oldala, ahol rengeteg magyar szexmunkás keresi szponzorát. Budapesti szexpartnerek és vidéki nagyvárosok szexpartnerei is megtalálhatóak itt olyan városokban, mint Miskolc, Nyíregyháza, Eger, Debrecen és sok más. Budapesti szexpartnereink elérhetőek minden kerületben és az itt található szexpartner hirdetések valósak, így a lányok bármikor elérhetőek számodra. Ha pedig erotikus munka érdekel Magyarországon vagy külföldön akkor a red-life.net oldalon találod az összes ellenőrzött és biztonságos erotikus munkát. Heteroszexuális és meleg férfiak, fiúk is elérhetőek olyan szexpartnerre vágyó uraknak, akik nem lányokat keresnek. Transzik, azaz transfesztiták is népszerűek manapság, így a magyar transzikat itt megtalálod. Szexapró funkciót is kínálunk, azaz apróhirdetésként beküldheted a szexpartner hirdetésedet, illetve a fórumban érdekes és friss híreket, véleményeket is találhatsz!