magyarLÁNYOK.net | Vidéki lányok | Szexpartner Budapest
magyarLÁNYOK.net
  1. magyarLÁNYOK.net
  2. Szex fórum
  3. Miskolci lányokról

Szex fórum: Miskolci lányokról

keresés:
oldalak:   <<444...103102101...1 >>

Tomasz
2013.12.31. 14:12
Tomasz
#4903
Boldog Újévet Mindenkinek.
-
2013.12.30. 08:33
(Megszűnt felhasználó)
#4887
Először is jó reggelt,láttam a nem fogadott hívásaim , és elolvastam a hozzászólásokat.Másodszor pedig,ismételten elnézést kell kérnem amiért az elmúlt két napban elérhetetlenné váltam.Karácsony előtt meghűlésre gyanakodtam,minden jel arra mutatott,ám pillanatok alatt el is múlt.De valami még mindig bujkál bennem,így Sajnálattal kell közölnöm,de problémáim adódtak egészségügyileg,igyekszem mielőbb helyrehozni magam.Két napja az ágyat nyomom a gyógyszerektől és láztól,ezért nem reagáltam egy hívásra sem. A legkevésbé sem az volt a legnagyobb problémám, hogy leüljek számítógépezni. Minden alkalommal előre szoktam jelezni mikor vagyok és mikor nem. Az időpontjaimat is mindig változtatom , épp azért , hogy mindenki tudjon igazodni a " rendelésemhez" . Ezek most elmaradtak tegnap,ahogy magamhoz tértem egyből ide is jöttem tisztázni a helyzetet.
Harmadrészt , belátom a hibám,de azért meg ne kövezzen már egy olyan aki játssza a mártírt. Alapból egymás után 8x telefonálni sem tartom ép eszűnek (pedig épp volt is szó erről alig néhány sorral lentebb,hogy én hogy reagálok erre), ahogy azt sem hogy dobálózik a halál szóval. Soha nem tudhatod, hogy a másik emberrel mi történhetett!!!Negyedrészt, ahhoz képest hogy feladta, azt kihagyta , hogy két órával később is nekiállt hívogatni , aztán rá fél órára idejött fricskázni engem , majd még plusz két órával a saját beszámolói oldalamon is !!! Nem szokásom pi**át csinálni a számból , ha egyszer megbeszélek egy időpontot,konkrét időpontot, mindig tartom magam hozzá !!! De!! Ember vagyok én is ,de sajnos nem vagyok fából én sem,engem is kidönthet egy kósza torokgyulladás. Ötödrészt pedig, nem vagyok senki kutyája,sem a kapcarongya, hogy úgy beszéljenek velem,mint egy darab szar.Ha még hibázok,se tűröm meg azt a hangnemet amit egyesek megütnek velem szemben,és felelősségre vonjanak.Azt sem értem ,hogy alapból hogyan meri megengedni magának,főleg az aki úriembernek állítja be magát.Ezt lehet hogy otthon eljátszhatja , vagy az utolsó utcai cigány kurvával, de nálam/velem nem !
Utóirat : Bízom benne hogy mielőbb helyre áll az egészségem , mindent elkövetek ennek érdekében, és az lesz az első dolgom , hogy ezt jelezzem is ! Elnézését és megértését kérem még egyszer azoktól, akik keresni szándékoztak.Köszönöm. Legyen mindenkinek szép napja !
3 hozzászólás
RWaters
RWaters:
Neked is jó reggelt. Először is elnézést kérek az utolsó mondatomért, tényleg erős volt, bár viccesnek gondoltam, mivel mi másra gondolhattam. Beírásod alapján talán nem is tévedtem olyan sokat.
Sorban.Örülök, hogy jobban vagy, és sikerült ilyen sok karaktert begépelned. Én megelégedtem volna, ha nekem a randi előtt bármikor sms-ben ezt a három szót írod be. Sajnálom, beteg vagyok. Sajnos azt elfelejtetted, hogy nekem konkrét időpontom volt, nem érdeklődő voltam. Azt is elfelejted, hogy fordított helyzetben mit reagálnak a leányzók. Nem jött, nem jelzett, feketelista.
Nem játszom a mártírt, csak volt oda- vissza egy felesleges utam ami nem tíz perc volt. Másfél óránál több.
Miért hívtalak annyiszor? Ebben talán igazad van. Tényleg elég lett volna öt előtt két perccel hívni, majd öt után tíz perccel, ugyanez az eredmény. Csak tudod jártam már úgy, hogy a leányzó a harmadik, sokadik hívásra vette fel. Én meg nem szeretném, ha a randi miattam nem jönne létre.
A hogyan reagálsz erre, az a reggeli érdeklődésre vonatkozott. Én nem érdeklődő hanem bejelentkezett, időpontot kapott vendég voltam. A telefon kicsengett, és nem kinyomtad a hívásom.
Maradjunk a tényeknél. Nem hívogattalak, hanem egyszer hívtalak. Nem fricskáztam, hanem leírtam a tényeket.
"Ötödrészt pedig, nem vagyok senki kutyája,sem a kapcarongya, hogy úgy beszéljenek velem,mint egy darab szar.Ha még hibázok,se tűröm meg azt a hangnemet amit egyesek megütnek velem szemben,és felelősségre vonjanak.Azt sem értem ,hogy alapból hogyan meri megengedni magának,főleg az aki úriembernek állítja be magát.Ezt lehet hogy otthon eljátszhatja , vagy az utolsó utcai cigány kurvával, de nálam/velem nem ! "
Álljon már meg a nászmenet. Olvasd már vissza, hogy mit írtam lentebb!!
A tényeket írtam le.
Kapcarongynak, kutyának, szarnak neveztelek? Nem. De te minek neveztél. Nem épeszűnek. Egyszóval lehűlyéztél. Te sértegetsz engem.
2013.12.30. 10:03
az aki
az aki:
Teljesen igazad van!
Érdekes,hogy mennyire gerinctelen világban élünk.
Ezek alapján nem tudom hogy megírjam-e az én történetemet....Nekem nem hiányzik,hogy ilyen sárdobálós vitába keveredjek.Hozzá teszem,feleslegesen.Bár a többi MT. ezekből a dolgokból okulhat,persze csak akkor,ha helyesen jön le neki a történet...
Sajnos kevés MT. ír beszámolót,pedig ez lenne a fórum lényege!S emiatt szívjuk meg sokan,és emiatt van ilyen "kiváló" színvonal Miskolcon...
2013.12.31. 11:33
fortress
fortress:
Várjuk a tanulságos történetet! Írj bátran, hagy tanuljunk belőle...
2013.12.31. 13:12
Tomasz
2013.12.30. 10:07
Tomasz
#4891
Tud vki itt egy jo franciamüvészt?
2 hozzászólás
Ördögi Angyal20
Ördögi Angyal20:
Nem fényezem magam de rám még soha nem volt panasz francia téren. Úgyhogy szeretettel várlak.
2013.12.30. 22:43
Makkmárton
Makkmárton:
Még a magyart is töröd...
2013.12.31. 11:20
Radrel
2013.12.30. 10:21
Radrel
#4893
sziasztok Ivett-ről tudtok valaamit ?????????????????????????????????????????????????????????????
1 hozzászólás
PO82
PO82:
Azt hogy nem lehet elérni soha !!!!! smile
2013.12.30. 11:34
Tomasz
2013.12.30. 02:36
Tomasz
#4886
Alakul az oldal, de még van pár nem ideillő nő..smile
parater
2013.12.30. 00:55
parater
#4885
Tanjaaa!!?? smilesmile Ez mi volt? Miket olvasni itt, azt a mindenit smile
RWaters
2013.12.29. 19:29
RWaters
#4884
Velem még ilyen nem fordult elő. Megbeszéltem egy találkozót egy itt hirdető leányzóval (Tanja) e hét pénteken. Ma 17.00 órára. Hívtam 16.51, 16.58, 17.00, 17.04, 17.08, 17.14, 17.20, 17.24, majd feladtam. Kicseng, és semmi válasz. Tőle semmilyen lemondó sms nem érkezett( mert ugye bármi közbejöhet). Itt nem jelezte, hogy valamilyen gondja lenne a mobiljával. Viccesen mondhatnám remélem nem halálozott el.
denko
2013.12.29. 16:13
denko
#4882
Sziasztok!

Az elmúlt napon meglátogattam Lilianát.
Gyors e-mailváltás után telefonon sikerült időpontot egyeztetni, nagyon rugalmas volt.
Autóval könnyedén megközelíthető, tömegközlekedéssel is egyszerű, központi helyen található a cím ahol rendel.
Emeleti lakás, a szobában és fürdőszobában tisztaság uralkodik, tusfürdők katonás sorrendben elhelyezve. A légyott szoba egy kisebb része a lakásnak, de a célnak tökéletesen megfelel.
A képek teljesen visszaadják a formáját, nem az a kimondott vékony lány, de neki jó áll az pici súlyfeleslegsmile
Nem arcképpel hirdet, ami érthető is, de mikor megláttam, tudtam, hogy jól választottam (eredetileg nem Ő hozzá akartam eljutni).
Elképesztően nagyon szép arccal és még szebb szempárral találtam magam szemben.
Nekem iszonyatosan bejött, az egyik női ideálomsmile)
Érkezésemkor egy kicsit beszélgettünk, majd eltűntem zuhanyozni.
A szobában ágyon egymás mellé telepedtünk még egy kicsit dumcsiztuk és már vártam, hogy eme szépség az enyém legyen. Több pózt is kipróbáltunk, míg elért a vég. Én élveztem az eltöltött idő minden percét.
Az elszámolás inkább pesti átlag (10e félóra, 15e óra), de nekem nagyon megérte!
Remélem találkozok még vele.

1 hozzászólás
LilianaMiskolc
LilianaMiskolc:
Jaj, el sem tudom mondani, mennyire orulok ezeknek a soroknak! Koszonom, hogy itt voltal, es remelem talalkozunk meg! Tudod, potolom a szajvizet, ami nem sorakozott MOST katonasan... smile)) Csok, es szep estet!
2013.12.29. 17:22
kortneykane
2013.12.29. 13:47
kortneykane
#4881
sziasztok!
Tamaráról és Ivettről kéne nekem infó,privátba is jöhet.Köszi
RicsiP
2013.12.28. 09:16
RicsiP
#4873
Senki nem tud búvóhelyet miskolcon? Lenne egy fiatal diák csaj aki most kezdni, de nem tudom hova vinni... Mondjatok már valami helyet ami diszkrét, (nem kell személyzet) és miskolc belvárosában van.
4 hozzászólás
djtj728
djtj728:
bokor ? ha nem jó akkor nagy találmány a száloda
2013.12.28. 12:50
szandra12
szandra12:
nalam lehet
2013.12.28. 15:16
sammy
sammy:
Hi!
Küldtem privátot olvasd el ha még aktuális a búvóhely.
2013.12.29. 11:05
skaterboy199
skaterboy199:
Üdv! Nekem is jöhetne pár ilyen információ! wink
2013.12.29. 11:32
exit88
2013.12.29. 01:59
exit88
#4878
djtj728
neger
2013.12.28. 15:35
neger
#4877
Ivett ,Tamara van valakinek infoja ezekröl a lányokrol???
djtj728
2013.12.27. 22:34
djtj728
#4869
Sziasztok Magrársak csak egy nagyon fontosnak látszó infót szeretnék meg osztani veletek amit én már hála az égnek tudok van egy lány aki nem sokára Miskolcon lesz IVETT csak annyit ,hogy nagyon ajánlom kategória semmi fényezés mindenki maga dönt én már egy párszor megtettem na üdv hitelességemet alá támasztják korábbi beszámolóim.
Makkmárton
2013.12.27. 19:37
Makkmárton
#4868
Emillia az mercike? Óóóóó
amilo01
2013.12.26. 21:43
amilo01
#4864
maya002 nél jártam ma nagyon jó a csaj jól csinálja a dolgát én egy szopást kértem de nagyon bejött 10 es skálán 9
1 hozzászólás
maya002
maya002:
kösszike
2013.12.27. 16:47
user01
2013.12.26. 16:41
user01
#4861
Nem írtam még a fórumra, sziasztok!

Elsősorban Kellemes Ünnepeket minden hírdetőnek, makktársnak/fórumozónak egyaránt!

Jártam Sellynél (a 106C mellű) szombaton.

Délelőtt beszéltem vele, délután nála voltam.
Tigrismintás ruha volt rajta meg fekete neccharisnya.
Úgy néz ki, mint a képein: nagy szilikonmellei vannak - jó kemények -, haja rövid stb.
Arca kurvás (az mondjuk nem árt szerintem).
Kis dumcsi, mi újság van, ilyenek.
Aztán pornót tedd be, kaputelefon félretesz, telefon kikapcs. Akció.
Csókot nem nagyon erőltette (pedig én szeretem).
Egy-két puszi, mellét nyalogattam, aztán hamar lejjebb küldött.
Csiklóizgatásra jól reagált.
Értékeli, ha jól széthúzod neki közben.
Aszonta, nem akar még elélvezni, így leálltam, de rám parancsolt, folytassam.
Nem sok kellett, úgy tett, mint aki el is ment.
Kérte, adjak rá neki egy puszit, de csak finoman, mert érzékeny már.
Kicsit lenyugodott, aztán hátamra fordultam: ő következett.
Picit simogatta a combomat, hasamat, meg a zacsit, aztán francia.
Szája fel van töltve. Van, aki nem szereti az ilyet, de nagyon tudja használni, meg nem az a csúnya kacsacsőr.
Élvezkedtem egy kicsit, aztán kértem, tegyük be szemből.
Kérte, feküdjek rá (örültem is neki), én meg hogy karoljon át.
Lehet döngetni, közben kéjesen nyödécsel - beleéli magát.
Nem is bírtam sokáig.
Kivettem, gumi le, jó nagyot lőttem a melleire (mondta is).
Nyalásban szereti mondani, hogy jó neki. Franciánál, aktusnál mindent úgy csinál, ahogy kéred - lassan, gyorsan, abban a pózban, amelyikben akarod. Szívóereje is nagy, már szinte fáj (franciánál). Mélytorkát nem próbáltam.
Előtte tusoltam otthon, de aktus után nála is.
Fürdőszobája szűkös. Nincs zuhanyfüggöny, guggolva kellett tusolnom, hogy ne álljon a víz mindenütt.
Puszi, Kellemes Ünnepeket kívánt, aztán elbúcsúztunk.

Szép napot!
1 hozzászólás
fortress
fortress:
Az ilyen beszámolóknak van értelme, köszönjük.
2013.12.27. 07:12
az aki
2013.12.25. 21:46
az aki
#4855
Tud v.ki valami Erika20-ról.
Abbahagyta,v. más városba költözött?
2 hozzászólás
RicsiP
RicsiP:
Erika20-at láttam 2 napja a városban egy cigány csajjal... De a hírdetésükkel nem találkoztam..
2013.12.25. 23:35
Erika20
2013.12.26. 21:09
Erika20
#4863
Iggen él még a hirdetésem még ott is......
RicsiP
2013.12.26. 00:36
RicsiP
#4858
maya002-ről van valami infótok?
1 hozzászólás
gestraa
gestraa:
Nem most először hirdet itt az oldalon, és a vélemények is eléggé megoszlottak róla.. ha jól emlékszem volt is vele egy komolyabb kavalkád, erről snoopdog fórumtársad tudna mit mesélni.. smile
De ha a keresőbe befirkantod a nevét (simán csak maya, nem a mostani sallangos bableves nevét) akkor betekintést nyerhetsz a előéletébe ! smile Sok sikert!
Egyébként Ő fejjel nyitja a lisztes zsákot... ? smile
2013.12.26. 02:40
RicsiP
2013.12.24. 14:23
RicsiP
#4847
Sziasztok!

Van miskolcon valahol olyan hely amit kiadnak pár órára? A búvóhely.clilck.hu már nem üzemel és a fekete bárány sem. Más egyébről tudtok?
2 hozzászólás
Rol
Rol:
van olyan ők tudják hol van
Miskolc
+36 20 802 6392
Miskolc
+36 70 247 2275
2013.12.25. 08:56
RicsiP
RicsiP:
Köszi, de ezek kicsodák?
2013.12.25. 23:34
Makkmárton
2013.12.24. 23:49
Makkmárton
#4853
Makktársak! Rá emlékeztek: http://www.videkilany.hu/35323-amanda
-
2013.12.24. 22:12
(Megszűnt felhasználó)
#4852
Kellemes Karácsonyi Ünnepet Kívánok minden hirdetőnek és kuncsaftnak! :-D
Ördögi Angyal20
2013.12.24. 17:13
Ördögi Angyal20
#4849
Boldog Karácsonyt Kívánok Mindenkinek! Puszi Nektek!
2 hozzászólás
András75
András75:
Neked is,és az osszes hirdetőnek boldog karácsonyt!!! Mesi Te vagy a legjobb,kereslek amint lehet!
2013.12.24. 20:21
Ördögi Angyal20
Ördögi Angyal20:
Köszike.
Aranyos vagy.
2013.12.24. 20:53
-
2013.12.24. 15:13
(Megszűnt felhasználó)
#4848
Privik ? smile Én egyet kaptam . El is olvastam smile Jókat mosolyogtam ismét smile Küldtem választ wink
gestraa
2013.12.24. 13:38
gestraa
#4846
Sziasztok!
Köszönöm mindkettőtöknek!
Mentek a privik!

oldalak:   <<444...103102101...1 >>

A magyarLÁNYOK.net szexpartner kereső Magyarország egyik leglátogatottabb erotikus társkereső hirdető oldala, ahol rengeteg magyar szexmunkás keresi szponzorát. Budapesti szexpartnerek és vidéki nagyvárosok szexpartnerei is megtalálhatóak itt olyan városokban, mint Miskolc, Nyíregyháza, Eger, Debrecen és sok más. Budapesti szexpartnereink elérhetőek minden kerületben és az itt található szexpartner hirdetések valósak, így a lányok bármikor elérhetőek számodra. Ha pedig erotikus munka érdekel Magyarországon vagy külföldön akkor a red-life.net oldalon találod az összes ellenőrzött és biztonságos erotikus munkát. Heteroszexuális és meleg férfiak, fiúk is elérhetőek olyan szexpartnerre vágyó uraknak, akik nem lányokat keresnek. Transzik, azaz transfesztiták is népszerűek manapság, így a magyar transzikat itt megtalálod. Szexapró funkciót is kínálunk, azaz apróhirdetésként beküldheted a szexpartner hirdetésedet, illetve a fórumban érdekes és friss híreket, véleményeket is találhatsz!

Fórum
Hirdetés feladás

Ügyfélszolgálat

Friss képek

ÁSZF
Budapesti lányok
Budapest I. ker.
Budapest II. ker.
Budapest III. ker.
Budapest IV. ker.
Budapest IX. ker.
Budapest V. ker.
Budapest VI. ker.
Budapest VII. ker.
Budapest VIII. ker.
Budapest X. ker.
Budapest XI. ker.
Budapest XII. ker.
Budapest XIII. ker.
Budapest XIV. ker.
Budapest XIX. ker.
Budapest XV. ker.
Budapest XVI. ker.
Budapest XVII. ker.
Budapest XVIII. ker.
Budapest XX. ker.
Budapest XXI. ker.
Budapest XXII. ker.
Budapest XXIII. ker.

Vidéki lányok

Abaújkér
Ajka
Álmosd
Baja
Baktalórántháza
BALATON-PARTI VÁROSOK
Balatonfűzfő
Békéscsaba
Berettyóújfalu
Csajág
Debrecen
Demjén
Dunaújváros
Eger
Egerszalók
Esztergom
Fehérgyarmat
Füzesabony
Gödöllő
Gyöngyös
Győr
Gyula
Hajdúhadház
Hajdúsámson
Hajdúszoboszló
Hatvan
Hévíz
Hódmezővásárhely
Jászberény
Kaposvár
Kapuvár
Kazincbarcika
Kecskemét
Keszthely
Kiskunfélegyháza
Kiskunhalas
Kisvárda
Komárom
Körmend
Mátészalka
Mezőcsát
Mezőkövesd
Miskolc
Monor
Mosonmagyaróvár
Nagykanizsa
Nyíracsád
Nyírbátor
Nyíregyháza
Nyírmada
Ófehértó
Orosháza
Ózd
Paks
Pápa
Pécs
Polgár
Püspökladány
Ráckeve
Ramocsaháza
Salgótarján
Sárospatak
Sárvár
Siófok
Sopron
Sümeg
Szarvas
Szeged
Székesfehérvár
Szekszárd
Szerencs
Szolnok
Szombathely
Tállya
Tápióbicske
Tapolca
Tarnaméra
Tatabánya
Tiszafüred
Tiszaújváros
Tokaj
Tököl
Várpalota
Veszprém
Záhony
Zalaegerszeg

Szexpartner kereső

ESCORT LÁNYOK

Szexapró


Fiúk
Párok
Transzik
ÉLŐ SZEX WEBCAM CHAT ingyen
Virtuális pornó és szex
SZEX VIDEÓK
Internetes SZEX Játékok
Partnereink


magyar LÁNYOK Network: miskolci lányok | nyíregyházi lányok | budapesti lányok | debreceni lányok | egri lányok